سمپاشی سوسک


سمپاشی سوسک

سوسک ریز

این نوع از سوسک‌ها در مقابل سموم بسیار مقاوم‌اند؛ همین‌طور، مهم‌ترین نکته در مورد سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه، سمپاشی تخم سوسک‌ها است.

این سوسک های ریز آلمانی به تمام سموم معمولی مقاوم هستند اما نکته ای که وجود دارد این است که برای ریشه کنی آنها باید از ترکیب سمومی مخصوص در بازه زمانی مشخص استفاده کنید.

روش جدیدی که برای سمپاشی این نوع سوسک بکارگیری میشود،روش طعمه گذاری (طعمه خوراکی) می باشد.به این صورت که سوسک ها بعد ار خوردن این پودر های خوراکی ، مسموم شده و طی چند روز کاملا از بین می روند.
سوسک ریز سیاه آلمانی معمولا از طریق منافذ زیر درب ورودی ساختمان،پنجره ها ،مسیر هواکش آشپزخانه، هواکش دستشویی و حمام و از منزل همسایگان آلوده به سوسک ریز آلمانی به منزل شما انتقال می یابند.شما با خرید وسایل چوبی مانند تخت و مبلمان، خرید مواد غذایی روزانه از جمله شانه تخم مرغ ، لباس و اشیا در صورت آلوده بودن می توانید به راحتی این سوسک ها و تخم این حشرات را به منزل خود انتقال دهید.

اگر مشکل سوسک ریز آشپزخانه یا سوسک آلمانی دارید، حتماً به این فکر می‌کنید که چطور می‌توان از شر یکی از سرسخت‌ترین آفات موجود، خلاص شد. سوسک‌های آلمانی درون همه چیز نفوذ می‌کنند، به سرعت تکثیر می‌شوند و می‌توانند به مدت چند ماه بدون غذا و دو هفته بدون آب زنده بمانند.

این موجودات ریز قطعا یک چالش بزرگ برای شما محسوب می‌شوند اما با ابزار و محصولات مناسب، می‌توانید پیروز نبرد با سوسک‌های آلمانی شوید. قبل از این که از یک فرد حرفه‌ای برای سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه کمک بگیرید، چند اقدام ضروری هست که خود شما می‌توانید انجام. دهید تا بهترین نتیجه‌ی ممکن حاصل شود.

پاک‌سازی محیط و مبارزه با سوسک ریز آشپزخانه:پاک‌سازی، مهم‌ترین مرحله سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه است. کوتاهی در نظافت منظم و صحیح منزل، اولین دلیل ظهور سوسک ریز آشپزخانه است. درست مانند بیش‌تر آفات، سوسک ریز آشپزخانه هم به 3 چیز برای ادامه‌ی حیات خود نیاز دارد: غذا، آب و پناهگاه. اگر حتی بتوانید یکی از این موارد را حذف کنید، جمعیت سوسک‌ها یا به شدت کاهش می‌یابد یا به جای دیگری نقل مکان می‌کنند.