عوامل موثر بر هزینه سمپاشی

هزینه سمپاشی

عوامل موثر بر هزینه سمپاشی

برای کنترل آفت ها ما باید کارهای معتددی را چه در ساخت ساختمان و چه بعد آن به انجام رسانیم . اما چون تخصص ما سمپاشی است . لذا به شرح هزینه ای که برای این کار شما باید هزینه کنید می پردازیم.

همانطور که می دانید و بسیار  نیز واضح است . قیمت کار سمپاشی به عوامل متعددی بستگی دارد و از جمله موارد زیر که به اختصار به توضیح آن می پردازیم .

هزینه سمپاشی

1- مساحت

میزان مواد مصرفی ( یعنی سم استفاده شده ) ، تعداد کارگر درگیر در کار و نیز زمان کار هر کدام در هزینه تاثیر دارند و قضیه بسیار واضح است .  و به خوبی می دانیم که هر چه قدر مساحت بیشتر باشد موارد ذکر شده نیز به مراتب بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت و هزینه بالاتر خواهد رفت .

 

2- حیوانات موذی و حشرات

سم های مورد استفاده برای سمپاشی حشرات و نیز روش های سمپاشی برای حشرات گوناگون متفاوت است و لذا ممکن است بعضی ها نسب به دیگری هزینه بیشتری را به خاطر قیمت مواد مورد استفاده در بر گیرد .

 

3- ایاب و ذهاب

میزان فاصله ای که باید پیموده شود تا مسئول سمپاشی به محل مورد نظر برسد و نیز ابزار مورد نیاز نیز به محل آورده شوند فاکتوری برای محاسبه هزینه است . اما به نظر می رسد این مورد چندان مهم نباشد . زیرا که شرکت سمپاشی ما این کار را به صورت رابگان انجام می دهند .

 

 

4- موقعیت های خاص

بعضی از موجودات دارای پیچیدگی های خاصی در رفتارشان هستند . لذا روش مقابله و مبارزه با آن ها نیز با توجه به پیچیدگی رفتار آن ها ممکن است سخت و یا آسان باشد . لذا بعضی از حشرات برای سمپاشی نیازمند صرف هزینه بیشتری برای از بین رفتن هستند .

 

5- تضمین کار

اگر شرکتی برای کار خود تضمین و گواهی بدهد و این کار به خاطر کیفیت بالای کار آن ها باشد مسلم است که برای کار خود از شما هزینه بیشتری را وصول خواهد کرد و در عوض کار خود را با سلیقه و حوصله بیشتری به انجام خواهد رساند .

 

6- قرارداد

ممکن است شما نیاز زیادی به سمپاشی داشته باشید و لذا به صورت متعدد این کار را انجام دهید . بنابراین بهتر است با شرکت ها قرار دادی تحت عنوان قرار داد همکاری امضا نمایید .  در این صورت قطعا هزینه کمتری را متحمل خواهید شد .

 

نیز شما می توانید برای کار سمپاشی با ما تماس بگیرید .

 

این نوشته در بلاگ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.